O mnie

Weterynarz onkolog - lek. wet. Jarosław Balcerzak
Dyplom lekarza weterynarii odebrałem w 2008 roku na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Od tego czasu nieprzerwanie pracuje w warszawskich przychodniach dla zwierząt. Jako weterynarz onkolog jestem zwolennikiem podejścia wielokierunkowego do pacjenta.

W codziennej pracy ze zwierzętami największy nacisk kładę na diagnostykę i leczenie chorób nowotworowych. Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności biorąc udział w studiach specjalistycznych „Choroby Psów i Kotów”, oraz w ramach krajowych i zagranicznych szkoleń organizowanych w ramach Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt (PSLWMZ), oraz Europejskie Stowarzyszenie Onkologii Weterynaryjnej (ESVONC).

Jestem jednym z pierwszych w Polsce lekarzy stosujących elektrochemioterapię. Jest to wyraz potrzeby rozszerzenia wachlarza usług i łączenia narzędzi terapeutycznych dla pacjentów onkologicznych. Jestem członkiem ISEBTT – Międzynarodowego Stowarzyszenia na Rzecz Technologii i Terapii opartych na Elektroporacji.

Czas poza pracą poświęcam mojej żonie Dominice, córeczce Kasi oraz synkowi Krzysiowi. Nasza wspólną pasją są podróże małe i duże.

lek. wet. Jarosław Balcerzak
weterynarz onkolog

Zapraszam również na mój fanpage na Facebooku.